........\/____

 

فردا که سی سالت میشه .. یا شایدم چهل سال ٬ به این فکر میکنی که تو این زندگی به کجا رسیدی. چی به دست آوردی. به این فکر میکنی که رویا هات کوشن .. به بچگیت فکر میکنی ٬ به ۲۰ سالگیت .. به ۲۲ سالگیت. به اولین باری که عاشق شدی .. به اولین باری که تصمیم گرفتی مال کسی باشی ٬ به اولین باری که تصمیم گرفتی بچه داشته باشی ٬ به اولین باری که اعتراف کردی ٬ به اولین باری که تونستی چیزی رو واقعاً بخوای .. و به همه‌ی چیزایی که تونستی بخوای داشته باشی تا چیزی به دست آورده باشی و روزی که به ۳۰ سالگی و ۴۰ سالگی رسیدی و تو سرازیری زندگی افتادی و به عقب نگاه کردی ٬ پشتت خالی نباشه .
هر وقتی خواستی تصمیمی رو الان بگیری ٬ به ۱۰ سال دیگه فکر کن. به ۲۰ سال دیگه ٬ به اون روزی که به عقب نگاه میکنی و لبخند میزنی . چون اون لبخند میتونه تلخ‌ترین لبخند زندگیت باشه ٬ میتونه آروم‌ترین لبخند زندگیت باشه.

... و یادت نره که خط عمرت رو کف دستت حک شده. خیلیا هستن که ۳۰ سالگی آخر خطشونه. یه روزی هم تو پشیمون میشی و ... دیگه خیلی دیر شده. چون دیگه کسی نیست ، چیزی نیست ، هیچی نیست . خالیه.

به حس اون روزت فکر کن. اون روزی که وقتی به دودی که تو آسمون ریشه ریشه میشه و هر باریکه‌ش کم‌رنگ میشه و کم‌کم گم میشه نگاه میکنی و تمام وجودت خالی میشه و سردی همه‌ش رو میگیره.

بترس

/ 2 نظر / 21 بازدید
حسن کچل

[سوال][رویا] (فکر می کنم)[متفکر][متفکر][خمیازه][خواب]

سینا

جدیدا خیلی موز مار شدیا مشکوک میزنی موزی! مگه بچه گیت 20 سالت بود ها؟ یعنی میگی من بچه ام هو درست صحبت کنااااااااااااااا [عصبانی][عصبانی]تو 22 سالت بود عاشق شدی؟!!! عاشق کی شدی ؟؟!! واسه چی به من نگقتی میگم هر شب میومدی بوی سیگار ماتیکی میدادی؟.!!! سیگار هم که میکشه ماماااااااااااااااااااااان تو که زندانی نبودی که چیزی اعتراف کنی! مگه سرازیریه؟ نه بابا سرعت گیر زیاد گذاشتن اصن نمیشه شل کنی بری پایین! اوووووووووووووووو حالا 10 سال دیگه که یادشه دیروز شام خورده تو هم به چه چیزاییی گیر میدیا مردم از من دستمال کاغذی میگیرن تازه زانتیا هم دارن! این خطه که میگی واسه من سه دور دور خودش چرخیده از این ور دستم تا اون ورش یه دورم پاپیون زده یه ذره روشن تر بنویس به اون چیزایی که میخوای فکر کن درباره اونها حرف بزن هر آنچیزی که اکنون هستید همان چیزی ااست که قبلا بوده اید(سجاد والد. امرسون 1801 -now) بوس